PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228118}
6,9 46 257
ocen
6,9 10 1 46257
6,8 24
oceny krytyków
Scoop Gorący temat
powrót do forum filmu Scoop - Gorący temat

Świetny!

ocenił(a) film na 8

Jakoś nie mogłam się zabrać, za oglądnięcie tego filmu, ale w końcu mi się udało.
... I muszę powiedzieć, że strasznie mi się spodobał! Woody Allen jak zwykle trzyma wysoki poziom - dialogi, historia. Wszystko!
Świetne teksty, chyba mój ulubiony:
"- No tak... Twoja rodzina jest bardzo ortodoksyjna. Chyba nie zaakceptowaliby seryjnego mordercy w swojej rodzinie."
Jak najbardziej polecam i wystawiam 8.

ocenił(a) film na 7
kalina1112

Miałam dokładnie tak samo. Nie potrafiłam się zebrać do obejrzenia, mimo że film od dawna miałam. W końcu obejrzałam i jestem pod wrażeniem kolejnej genialnej historii Allena o zbrodni doskonałej i ironii losu. Czysty geniusz! Nic nie jest w stanie przebić genialnej satyry Wszystko Gra, ale film dorasta jej do pięt :) Z początku wydawało mi się, że film mi się nie spodoba; tani motyw łódki płynącej do nikąd ze śmiercią z kosą w ręku plus Allen grający taniego magika, ależ jakże mylne było moje pierwsze wrażenie! Gdyby na filmwebie były połówki zdecydowanie dostałby 7,5 dostaje jednak 7, bo hostoria ciekawa, film bardzo fajny, lecz na 8 chyba za malo...
P.S. Mi chyba najbardziej podobały się słowa Petera o ironii życia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones