PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107310}

Wredne dziewczyny

Mean Girls
6,3 122 909
ocen
6,3 10 1 122909
6,6 18
ocen krytyków
Wredne dziewczyny
powrót do forum filmu Wredne dziewczyny

Super! Film młodzieżowy, bardzo fajny. Momentami trochę dziwny xD , ale mi się bardzo podobał ;D

ocenił(a) film na 2
shiningstar09

A co w nim fajnego? Bzdurny i bezsensowny, rzeczywiście tylko dla młodzieży i to do 14 lat. Która normalna dziewczyna przyjęłaby np krem od swojej przeciwniczki albo żarła batony - no bez przesady! Z resztą cała fabuła jest tak schematyczna i przewidywalna, że to się w głowie nie mieści. Trzeba być nowicjuszem w oglądaniu filmów, żeby się nie domyślić tandetnego zakończenia. Nawet ten film nie jest śmieszny, skąd dostał te 7 pkt?!

GanGstaRR

MNIE się podobał! I jak go oglądałam, miałam chyba akurat 14 lat, teraz mam trochę więcej i powiem Ci, że pomimo swojego wieku mogłabym go obejrzeć ponownie.
Owszem jest przewidywalny, ale nikt nie mówił, że jest to film psychologiczny, z trudnymi do odgadnięcia zagadkami!!!
Ja lubię obejrzeć sobie od czasu do czasu filmy z serii "proste i przyjemne" , i stąd właśnie ta ocena!!!

,,Trzeba być nowicjuszem w oglądaniu filmów, żeby się nie domyślić tandetnego zakończenia"
Kto powiedział, że nie wiedziałam co będzie na końcu? Oczywistością jest to, jak się skończy, ale co z tego??!!
Każda komedia romantyczna wiadomo jak się skończy, ale to znaczy, że przez to mam ich nie oglądać??! pff...

GanGstaRR

Nie lubisz takich filmów jak ten?- To ich nie oglądaj!
Kto tu jest nowicjuszem skoro, po samej OBSADZIE/okładce/opisie filmu nie jest w stanie stwierdzić jaki to rodzaj filmu??

użytkownik usunięty
shiningstar09

film świetny :)
oraz bedzię druga część

shiningstar09

Jest to moja ulubiona komedia. Mogę ja oglądać codziennie,nigdy mi się nie znudzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones