PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107310}

Wredne dziewczyny

Mean Girls
6,3 122 909
ocen
6,3 10 1 122909
6,6 18
ocen krytyków
Wredne dziewczyny
powrót do forum filmu Wredne dziewczyny

Jestem trochę zdziwiona, że Amanda Seyfried i Rachel McAdams zagrały w filmie z Lohan.
No, bo w sumie, to bądźmy szczerzy one są dobrymi aktorkami, nie robią w okół siebie
niepotrzebnego szumu itd. A Lindsay.. Jednak sobie tego nie odmawia. Co Do gry Lindsay...
Nie potrafię ocenić, nie jest kompletnym beztalenciem, jak to mówią "życzliwi", ale też nie
jest wzorem aktorskim.

ocenił(a) film na 7
Angela4b

McAdams jest świetną aktorką, to mogę powiedzieć.

juliix3

Zgadzam się. Właśnie skończyłam oglądać 1cz. Sherlocka Holmesa i jestem zachwycona całym filmem, jak i grą Rachel. W sumie, to do tego co pisałam, to się chyba nie zastanowiłam, bo wtedy, to one obie dopiero zaczynały karierę i raczej nikogo nie obchodziło, czy chcą grać z Lohan, czy nie... :P

ocenił(a) film na 7
Angela4b

Niebardzo rozumiem. "Wredne dziewczyny" to był chyba pierwszy film Amandy Seyfried, więc jak miałaby być wtedy tą "dobrą aktorką" i czymkolwiek się sugerowac dobierając "współ obsadę".

Hitman93

No w sumie prawda... Zaczynały karierę i nie miały pewnie nawet nic do gadania...

Angela4b

no wiesz wtedy lindsay byla na tobie i nie powiem ze jes taka zla ( byla), A ONE WTEDY NIE byly znane wiec... one sie rozwinely, a lindsay stoczyla

ladymoon

Lindsay staczała się od samego początku...

Angela4b

Tragiczny przykład jak mozna upaść

ladymoon

A raczej "Tragiczny przykład jak można upaść, choć się leży..."

ocenił(a) film na 7
Angela4b

lohan nie jest złą aktorką, nawet śmiem twierdzić,że bardzo dobrze poradziła sobie z rolą w tym filmie, to już jakim jest człowiek nie powinno nikogo obchodzić :)

karolajnaa_77

Kilka razy natknęłam się gdzieś w necie na to, jak opisują współprace z Lindsay. Gdzie jedną scene musieli kręcić wiele razy, albo przekładać dni zdjęć, bo ona przychodziła naćpana... Chciałabym podkreślić jednak, że nie jestem pewna, czy chodziło o ten film... Wydaje mi się, że ten, ale pewności nie mam

Angela4b

Niemożliwe. Ten film był kręcony na długo przed skandalami z Lindsay w roli głównej, gdy była jeszcze znana jako nastoletnia aktorka(miała wtedy 18 lat), a nie imprezowiczka i ćpunka. Podejrzewam, że nawet jeśli już wtedy ćpała, to nie były to wielkie ilości, na pewno nie takie, by przychodzić naćpana na plan filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones