PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107310}

Wredne dziewczyny

Mean Girls
6,3 122 952
oceny
6,3 10 1 122952
6,6 18
ocen krytyków
Wredne dziewczyny
powrót do forum filmu Wredne dziewczyny

co ci amerykanie, nie mają swoich pomysłów, tylko muszą nam kraść nasze perły kina współczesnego?

Mudshark

Galerianki rok 2009, wredne dziewczyny 2004.
ani jeden film, ani drugi jakoś specjalnie mi się nie spodobał,
ale zanim coś napiszesz to chociaż przeczytaj uważnie.

galerianki perła kina polskiego? jest rzeczywiście prawdą o młodych dziewczynach, ale perłą?
nie powiedziałabym. jest mnóstwo lepszych filmów.

ocenił(a) film na 8
marchewa1212

odejdź szatanie!

Mudshark

Dodatkowo ileż brzydsze oblicza widujemy w tym nędznym ksero naszej rodowej dumy ! ;P

ocenił(a) film na 7
marchewa1212

jest prawdą o młodych dziewczynach? AHA (wtf)

ocenił(a) film na 6
bumbleble

dokladnie takie same sa moje odczucia...he
@marchewa1212 Chyba Ty! ;]

marchewa1212

p-r-o-w-o-k-a-c-j-a!

ocenił(a) film na 8
marchewa1212

ludzie wiecie co to znaczy ironia? raczej nie, prawda? ;)

marchewa1212

Ty MARCHEWA musisz być betonem, skoro nie rozumiesz lekkiej ironii i prostego żartu. Współczuję i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Mudshark

jak sie nie znasz to się nie wypowiadaj bo to prędzej polacy ukradli pomysł niż Amerykanie Mudshark

ocenił(a) film na 6
adiw77

nie widze zwiazku pomiedzy tymi filmami.. nic a nic. poza tym zerknij tylko na rok produkcji.

ocenił(a) film na 10
plineq

ja również ... chodzi przecież o coś zupełnie innego ... pzdr ;d

adiw77

Niektórzy mają z tym trudności.. ; o

ocenił(a) film na 2
Mudshark

hihihihihii ludzie, czy wy ironii nie dostrzegacie???

Zielony Balonik

dokładnie czytam te komentarze i zastanawiam sie jaki jest poziom intelektualny tutaj piszących?

ocenił(a) film na 9
lylus

Może dlatego że próbujesz się marnie dowartościować ?

ocenił(a) film na 6
Mudshark

Dobre pytanie, he he. :) A odpowiedź jeszcze lepsza.

maxim38

lol

ocenił(a) film na 8
Mudshark

człowieku, przecież te filmy nie mają ze sobą nic wspólnego, oprócz tego że bohaterami są młode dziewczęta. galerianki to jest dramat dotyczące zjawiska sprzedawania się nastolatek w galeriach handlowych za ciuchy, a wredne dziewczyny to komedia luźno traktująca temat klik w liceach amerykańskich i tego, jak młode kobiety się traktują nawzajem.
nawet jak to była ironia, to słaba.

ocenił(a) film na 9
Mudshark

zresztą helou, galerianki - 2009, mean girls - 2004 , jaki tu jest kurde związek ?! Jak ktoś ma zżynać to tylko my. myśl kolego/koleżanko jak coś chcesz napisać ;D

ocenił(a) film na 5
dzidkaaa

aleś ty głupia...

ocenił(a) film na 6
Mudshark

zazwyczaj to Polacy kopiuja wszystkie njusiki amerykanskie, od tancach na lodzie i tym podobnych zaczynajac...

ocenił(a) film na 7
Mudshark

jaki suchar... marne prowo, poćwicz.

ocenił(a) film na 9
Mudshark

Pisz na fillmwebie na trzeźwo

ocenił(a) film na 7
Mudshark

Szczera prawda. A Lindsay Lohan miała grać w "Galeriankach".

travelintime

Hmm a myslalam ze galerianki wyszly pozniej. Hahaha ;)

ocenił(a) film na 5
Mudshark

Jestem zdziwiony taką ilością komentarzy pod tym tematem. A jeszcze bardziej jestem zdziwiony, delikatnie mówiąc krytycznymi, głosami w stosunku do, z kolei krytyków załozyciela tematu.
Bo jak już na siłę można by uznać za ironię (a nie za co najmniej ignorancję) samą treść założonego tematu to już odpowiedź założyciela na nawet nie krytykę, ale raczej sprostowanie (ja bym znacznie ostrzej potraktował założyciela) znamionuje objawy co najmniej choroby psychicznej u żeczonego. A tak moim skromnym zdaniem to raczej jest kompletny debilizm i brak jednej z półkul mózgowych, a wręcz posiadanie wyłącznie tych dwóch komórek szarych (jak w piosence Formacji Nieżywych Schabuff o skinhead'zie - ''załuż czapkę skinie, skinie załuż czapkę, kiedy wicher wieje, gdy pogoda w kratkę itd.)
Całkowicie abstrachując od porównywania tych dwóch filmów.
Kolejny dowód na to, że pisać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej (cytując Jerzego Stuhr'a), a niektórzy pisać wogóle nie powinni.

gandalfszalony

Muszę się zgodzić z powyższą wypowiedzią, ale również umieścić małe sprostowanie; "Balladę o smutnym skinie nagrał" Big Cyc, a nie FNS. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
milenarosomak

ej wiecie co? sprawdziłem daty produkcji i rzeczywiście macie rację - to Galerianki zerżnęły Wredne Dziewczęta.
dzięki bogu za filmweb i filmwebowiczów!

użytkownik usunięty
Mudshark

bo najpierw się sprawdza...

użytkownik usunięty
Mudshark

hahaha, ales ty gupi/.

ocenił(a) film na 8

matko boska częstochowska.

użytkownik usunięty
Mudshark

eh, bez komentarza to zostawię.

ocenił(a) film na 9
Mudshark

hahaha jajca

ocenił(a) film na 7
Mudshark

dobra prowokacja, brawo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones