PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107310}

Wredne dziewczyny

Mean Girls
6,3 122 957
ocen
6,3 10 1 122957
6,6 18
ocen krytyków
Wredne dziewczyny
powrót do forum filmu Wredne dziewczyny

Ja po obejrzeniu tego filmu stwierdziłam, że przedstawione w nim historie dużo się nie różnią od rzeczywistości. Wystarczy spojrzeć na te różowe "pindy", których naprawdę nigdzie nie brakuje i od razu przypomina mi "plastic" z filmu :/ Ale w sumie film jest fajny (bo realny;)) mozna się uśmiać. Polecam wszystkim tym, którzy mają doła i chcą się rozerwać!!!

ocenił(a) film na 10
Akasha

Tak zgadzam sie z Tobą, nawet mozna powiedziec czysta rzeczywistość. Smiechu warte :]

Akasha

hmm różowe pindy???:P ja jestem blondynką, niektóre z moich ciuchów są różowe a ostatnio chodze na solarke przed 100dniówka :P - gdybys mnie zobaczyla to pewnie tez uznałabyś mnie za taka rózowa pinde :P smieszne :];P
jak dla mnie film mozna obejrzeć, pewnie, ale nijak odnieść do rzeczywitości, spotkałam w swoim zyciu wredne panny, ale nigdy az tak jak na filmie :P jakies intrygi, knucia - boże święty i po co to wszystko???:P dla mnie to takie mało realne jest :P a moze po prostu mialam szczęście, że nie mialam do czynieina z takimi ludzmi :]

anyanka

hah a ja Ci powiem że mam dwie takie w klasie :D i co ty na to?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones