PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107310}

Wredne dziewczyny

Mean Girls
6,3 122 909
ocen
6,3 10 1 122909
6,6 18
ocen krytyków
Wredne dziewczyny
powrót do forum filmu Wredne dziewczyny

...żeby stwierdzić że ten film zasługuje na 1

ocenił(a) film na 10
anma_2

A co oceniasz filmy po okładkach?? Możliwe, że dlatego oceniłaś go na jeden, bo go nie oglądałaś.

ocenił(a) film na 1
HotPrincess

Wystarczyło mi spojrzeć na obsadę i zobaczyć imię i nazwisko: Lindsay Lohan. Widziałam z nią jakiś film i była bardziej drewniana niż sosna w lesie.

ocenił(a) film na 10
anma_2

To, że tam grała "sztucznie" to nie znaczy, że tu też. Poza tym sądze, że nie oceniasz jej gry aktorskiej tylko aktualnego stylu życia.

ocenił(a) film na 5
anma_2

naprawdę żałosna wypowiedź, dawać filmowi 1 z powodu zobaczenia czyjegoś nazwiska w obsadzie - proponuję jednak obejrzeć film, żeby uczciwie móc wystawić mu zasłużoną Twoim zdaniem opinię

ocenił(a) film na 9
anma_2

Mam dla ciebie propozycje zaznacz wszystkie filmy w ktorych grala Lindsay Lohan i daj im 1 no bo przeciez zasluguja nie? To ze w zyciu prywatnym jest taka jak jest to nie znaczy ze film jest kiepski no bo wiesz nie tylko ona tam grala...

ocenił(a) film na 8
anma_2

jak nie ogladałaś to racz nie głosować bo zachowujesz jak jakas gowniara nie podoba ci sie Lindsay Lohan wiec wszedzie zagłosujesz na 1! nawt jestli zagra w filmie maly epizod przeciez wg ciebie film nadaje sie na śmietnik

anma_2

Na takie zdanie szkoda odpowiadać, trzeba je tylko wyśmiać :)

anma_2

anma 2 grudnia 2007 21:44 odpowiedz zgłoś do usunięcia
"Wystarczyło mi spojrzeć na obsadę i zobaczyć imię i nazwisko: Lindsay Lohan. Widziałam z nią jakiś film i była bardziej drewniana niż sosna w lesie."

Jakiś film nawet nie wiesz jaki ? wg mnie Lindsay jest bardzo utalentowana aktorsko ... nie będe oceniał jej życia prywatnego tylko ten film ... ale niestety typowo tacy ludzie jak ty muszą się pokazać jaki z ciebie znawca i krytyk ale tez zarazem pokazujesz jak umiesz film oceniając nie oglądając go nawet ;/

ocenił(a) film na 10
anma_2

IDĄ IDĄ IDĄ ŚWIĘTA! PADA PADA ŚNIEG

ocenił(a) film na 10
anma_2

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones