Amanda SeyfriedI

Amanda Michelle Seyfried

7,9
36 162 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Seyfried
Immortal_Stasin

Nie wiem czemu to napisałem, chyba miałem zły dzień. Nie jestem hejterem. Co prawda wkurzała mnie jej gra aktorska w "In Time", ale była do zniesienia.

Immortal_Stasin

Kultowi aktorzy wiecznie żyć nie będą, muszą wchodzić nowe osoby na rynek filmowy, ale ona rzeczywiście jest irytująca, nie lubię jej za bardzo na ekranie..
Myslę, że wyrażanie swojej opinii mimo, że negatywnej, ale w kulturalny sposób nie jest hejtowaniem.

Robaczek_12

Zgadzam się, uzasadniona i stonowana krytyka nie ma nic wspólnego z hejtowaniem - nie przesadzajmy z poprawnością :).
Sama nie wiem, czy ona jest irytująca czy może fakt, że nie można ją nazwać zdolną i dobrze rokującą denerwuje w sytuacji, gdy nie ma półrocza bez premiery kolejnego filmu z jej udziałem...
a każda kolejna rola jest słabsza od poprzedniej... W "Wielkim weselu" (wielkiej klapie) miała minę niedorozwiniętej nastolatki, nie wiem czy wypowiedziała choć dwie linijki tekstu...

madz20

Za to w 'Lovelace' była całkiem niezła ;) Może się dziewczyna wyrobi jeszcze, młoda jest.

Immortal_Stasin

Uwielbiam ją <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones