Ashley Tisdale

Ashley Michelle Tisdale

7,7
4 141 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Tisdale
Xerxo

Chyba nie.
Ot aktoreczka z seriali dla nastolatek.
I to tych mniej rozgarniętych.

Xerxo

Dobrze wypadła w serialu Hellcats jako Savannah Monroe

Chris_32

No proszę Cie. Ile Ty masz lat?

Xerxo

Wiek nie ma znaczenia, akurat w Hellcats wypadła bardzo dobrze, z resztą w obcy na poddaszu tez - odnośnie jakichś większych ról - ona raczej gra w filmach i serialach familijnych, a nie ambitnych czy kasowych produkcjach więc musimy jeszcze poczekać by zobaczyć ją w czymś poważniejszym.

artemisek_426

Zgadzam się. W Hellcats grała dobrze, w Nie ma to jak hotel też mi się podobała. Co do ambitnych ról... wszystko jeszcze przed nią. Ale na pewno dobrym krokiem jest film Left Behind, fabuła wydaje się ciekawa i w thrillerze/akcji jeszcze nie grała więc ciekawe jak wypadnie ;d

Johny999

Nie jest "wszystko przed nią", ponieważ po pierwsze ma już 27 lat i chociaż to nie jest dużo w życiu, w show-biznesie już wiele. A po drugie - wszyscy będą już do niej uprzedzeni, ale to wszystko jej wina, ponieważ sama zgadzała się na te role.
A co do pytania - nie, nie wydaje mi się, alby grała w jakimś dobrym filmie czy serialu. Hellcats? To taki Camp Rock tylko trochę mniej się wstydzisz, bo jest tam troszkę więcej "seksownego" tańca i nie ma śpiewu.
O... i nie oznacza się go jako "familijny".

Oliwka0077

Tylko weź pod uwagę, że od Disney'a odeszła w całkiem późnym wieku i stosunkowo późno zdobyła rozgłos poza tym co ma wiek do kariery skoro ona nadal wygląda bardzo młodo i wszyscy się dziwią jak się dowiadują, że ma 27 lat i piszą, że myśleli, że ma ok. 22 także.. ;p
Dodatkowo zagra teraz w Left Behind, serialu komediowym Super Fun Night i podobno negocjuje rolę w 21 Jump Street 2 i nagrywa nową płytę więc jak dla mnie jeszcze wiele przed nią.

Johny999

czas pokaże.

Johny999

Ja bym jej dała 30stkę, w filmie Scary movie 5 wygląda jak na sterydach. Okropna z twarzy, niestety aktorsko nawet roli w Scary movie nie pociągnęła.

Xerxo

nie.

Xerxo

Zagrala w dobrym filmie... Donnie Darko

Xerxo

tak, Toddlers and Tiaras: Where Are They Now? :D życiowa rola w krótkometrażówce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones