Jennifer Tisdale

Jennifer Kelly Tisdale

6,4
130 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Tisdale

Ona jest siostrą Ashley Tisdale?Nie wiedziałam że Ash ma siostrę

alex_74

Wstyd sie przyznać le ja tez :PP Ale za piekna to ona nie jest

Violet

Ma siostrzyczkę,możemy ją zobaczyć na początku oficjalnego(tego dłuższego) teledysku " Not Like That " gdzie rozmawia z Ashley o chłopaku :) Jennifer jest dobrą aktorką,ale wolę Ashley :)

Lewaa

W OGole nie podobna

Violet

bo po prostu nie jest taką 'laską' jak jej siostra. Jakby była taka wychudzona, powiedziałabyś że niezła z niej ''dupa'' że tak to ujmę. Dziewczyna jest troszkę przy sobie, ale bardzo ładna z niej dziewczyna, nie taka sztuczna jak jej siostra :)Chociaż zdrowo wygląda ;p

alex_74

Dla mnie to ona nie powinna grać. Widziałam ja w "Bring It On 4" i film był świetny ale ona totalna klapa. Może jeszcze pokaże na co ją rzekomo stac?

alex_74

Hmm, to dlatego w Bring It On cały czas się zastanawiałam czy to przypadkiem nie Ashley.

alex_74

Ja tez jestem zdziwiona ze Ashley ma siostrę.Jednak nie zgodzę się z sara137_2 bo podobieństwo jest.Pozatym wydaje mnie się ze Jennifer o niebo lepiej prezentuje się w innym kolorze włosów;) np.rudych
http://www.exposay.com/celebrity-photos/jennifer-tisdale-the-house-bunny-los-ang eles-premiere-arrivals-4WYDym.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones